Co o nás říkají naši zákazníci?

Pohybuji v oblasti montáží a servisování velkých kotelen, takže mě nová technologie zaujala. Rozhodl jsme to v rámci našeho bytového domu vyzkoušet. A musím říci, že výsledky odběrů vzorků, které putovaly na VŠCHT, mě nadmíru překvapily. Nemohu nic jiného, než doporučit. Pokud se někdo rozhoduje mezi chemií a fyzikální úpravou, volba je jasná.

Bytový dům Smetanová, Liberec

Na veletrhu Infortherma mě zaujala společnost Aquatechnology. Nabízela řešení bez nutnosti vypouštění topného sytému a šlo o bezúdržbové zařízení. Končil nám servis kotelny v rámci garance a věděl jsem, že dříve nebo později budu muset začít řešit problémy, a s tím budou stoupat provozní náklady. Po roce a půl jsem natolik spokojen, že budeme pokračovat v dalších projektech a mohu jen doporučit.

Penzion Ovečka

Fyzikální úprava topné vody se nám velice zamlouvala. Nechtěli jsme do soustavy dávat chemikálie (doslechl jsem se, že někdy udělají více škody, než užitku) a nabídka zastavení koroze se nám zamlouvala. Občas se nám zasekl ventil, nešel bez servisu seřídil kotel atd. Díky jednoduché instalaci i v zimě, jsme nahřáli celou soustavu, vypustili pouze stoupačku, kde se montovalo zařízení a vše znovu napustili, aniž bychom omezili chod hotelu a snížili komfort našich hostů. Od instalace se nevyskytl žádný problém s naší topnou soustavou.

Hotel City Central

Měla jsem studnu, kde bylo velké množství koliformních bakterií, a tím pádem byla pro mě voda nepitná. Nechala jsem si nainstalovat TRIO-UV a po rozborech vody se z vody nepitné a závadné stala voda pitná. Jen dusitany se nepodařilo zařízením odstranit, ale to jsem věděla a navíc ty mě netrápily.

Kamila Hliníková

S otcem a synem Kuželkovi jsem se potkal na veletrhu Aquatherm, kde mne velice zaujalo jejich erudované vyprávění o jejich zařízení na úpravu vody. Mám rád inovátorské pokroky, proto jsem se rozhodl vše otestovat na vlastní kůži. Topení sem spíše řešil preventivně, ale zajímala mě fyzikální úprava studené a teplé užitkové vody. Nejvíce změnu pocítila manželka při mytí vlasů a já na spotřebičích a u mojí druhé lásky – floře, kdy revitalizovaná voda maximálně podporovala jejich růst a celkově jim to prospělo.

Milan Vokál

Se společností Aquatechnology jsem se potkal na veletrhu Inforherma a byl jsem k jejich produktům velice skeptický. Nakonec mě přesvědčil velmi korektní a profesionální přístup a hlavně možnost zařízení v rámci referenčního objektu zdarma vyzkoušet. Odebrali jsme vzorky před instalací zařízení, po asi měsíci a pak po dalších dvou měsících. Po vizuální stránce mě to samotného překvapilo a vše bylo i podloženo laboratorními výsledky z VŠCHT. Děkuji.

Eduard Skaba

Kdo patří mezi naše zákazníky?