O nás

V Aquatechnology se staráme o vodu. Upravujeme ji tak, aby získala své původní samočistící schopnosti, aby byla nabitá energií a sama se dokázala zbavit nečistot, kalů a hlavně korozivního prostředí.

Nabízíme trvalá řešení
Zapomeňte na chemii, na magnety, na dočasná řešení, která se finálně prodraží a neřeší příčinu, ale pouze důsledek. Naše řešení je trvalé, ačkoli vždy přizpůsobené vašim jedinečným potřebám.

Hledáme řešení pro každého
Svět se mění jako celek a stejně tak se měníme a vyvíjíme i my. S každým klientem a jeho představami. Od zjištění problému, přes bližší prozkoumání stavu dané soustavy, po návrh efektivního řešení, nebo třeba jen doporučení. Víme, jak vyřešit jakýkoliv problém s vodou.

Přinášíme ekologické řešení
V roce 2014 jsme zjistili, že v oblasti úpravy vody má naše země co dohánět. Chyběl tu ekologický a trvale udržitelný způsob úpravy vody, jinde ve světě běžný. Tato díra na trhu, kterou jsme objevili díky švagrovi, nás natolik zaujala, že jsme se rozhodli založit rodinnou firmu zaměřenou na systematickou a efektivní úpravu vody v topných i vodovodních systémech.

Jsme malá rodinná firma
Táta, syn, dcera a švagr, každý s odlišnými zkušenostmi, schopnostmi a znalostmi. Dohromady tvoříme skvělý tým a jsme připraveni vás přesvědčit, že máme co nabídnout.

Petr Kuželka

Petr Kuželka

jednatel

Vystudoval jadernou fyziku, sbíral zkušenosti ve stavebnictví a zabýval se chlazením a topením ve velkých objektech. Později se věnoval také bankovnictví. Je velice pečlivý a trpělivý, dolaďuje nabídky a má na starosti obchod.
Gilles Jlil

Gilles Jlil

jednatel

Přes třicet let se pohybuje v oblasti topenářství a chlazení menších i velkých budov, optimalizuje technické studie a navrhuje řešení konkrétních problémů s úpravou vody. Věnuje se obchodu ve Francii a Švýcarsku.

 

Ondřej Kuželka

Ondřej Kuželka

obchod a marketing

Vystudoval ekonomii. Má zkušenosti s technickým marketingem a obchodem v oblasti strojírenství, online marketingu a exportu. Vyzná se také v dálkovém vytápění budov. Stará se o obchod a hledá nejlepší řešení pro naše zákazníky.
Petra Jlil

Petra Jlil

vývoj a back office

Vystudovala ekonomii, měla na starosti facility a v naší rodinné firmě se věnuje především sociálním sítím, rozvoji a administrativě. V Čechách, ve Francii a ve Švýcarsku.